تبلیغات

کتاب روز


«جنگل آدم‌ها»


«جنگل آدم‌ها» و «شرح حاشیه» در نمایشگاه کتاب احمد بیرانوند از عرضه دو کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران توسط نشر روزگار خبر داد. به گزارش خبرنگار ادبیات و کتاب ایسنا، به گفته او، مجموعه داستان «جنگل آدم‌ها» یکی از این کتاب‌هاست. این کتاب حاصل تلاش جمعی از نویسندگان است که به صورت کارگاهی، در داستان‌هایشان اقدام به خلق دنیای حیوانات با گرایش‌های انسانی کرده‌اند. در این فضای به ظاهر تمثیلی حیوانات با بهره‌گیری از مظاهر تمدن در آثار حضور دارند. آن‌ها به دنبال تلاش‌های مدنی و شکل دادن به جامعه از هم گسیخته خود هستند. او افزود: نویسندگان این کارگاه با تدریس من به مدت چند سال است در موضوعات مختلف به پروژه‌های خلاقه می‌پردازند. همچنین چاپ دوم کتاب «شرح حاشیه» با ویرایش جدید و اصلاحات و اضافات وارد بازار نشر خواهد شد. این کتاب به تحلیل جریان‌های شعری پس از نیما می‌پردازد و نقد بعد از نیما را هم مورد بررسی قرار می‌دهد. شعر هوشنگ ایرانی، موج نو، شعر حجم و شعر گفتار از فصل‌های محوری این کتاب هستند.
آرشیو معرفی کتاب

وب سایت آمازون پرفروش ترین آثار سال 2015 را اعلام کرد

وب‌سایت «آمازون» در یک سنت هر ساله فهرست پرفروش‌ترین آثار سالی را که گذشت در آستانه سال میلادی جدید اعلام کرد.
به گزارش پابلیشرز ویکلی- «آمازون» فهرست آثار پرفروش سال ۲۰۱۵ و پرفروش‌ترین آثار در حوزه کتاب کودک و نوجوان را اعلام کرد. این وب‌سایت همچنین خلاق‌ترین و زیباترین کتاب‌های سال را نیز معرفی کرد.
نمایشنامه‌ای از روی کتاب «هری پاتر و فرزند نفرین‌شده» نوشته «جی. کی. رولینگ» که با همکاری خود وی به همراه «جک ثورن» و «جان تیفانی» نوشته شده است که در این رقابت جایگاه اول را کسب کرده و در چهار بخش رتبه اول را به خود اختصاص داده است.
در بخش اصلی کتاب «وقتی نفس تبدیل به هوا می‌شود» نوشته «پل کالانیتی» در رده دوم قرار دارد و در بخش کودک و نوجوان کتاب Double Down نوشته «جف کینی» در رده دوم قرار دارد. البته «کینی» چهار سال است که با آثار خود در فهرست آثار پرفروش آمازون قرار گرفته است.

photo_2016-%d8%a2%d9%85%d8%a7%d8%b2%d9%88%d9%86_10-13-56

مطالب مشابه...

0 افکار در “وب سایت آمازون پرفروش ترین آثار سال ۲۰۱۵ را اعلام کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آرشیو سایت

بایگانی

تبلیغات