تبلیغات

کتاب روز


«جنگل آدم‌ها»


«جنگل آدم‌ها» و «شرح حاشیه» در نمایشگاه کتاب احمد بیرانوند از عرضه دو کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران توسط نشر روزگار خبر داد. به گزارش خبرنگار ادبیات و کتاب ایسنا، به گفته او، مجموعه داستان «جنگل آدم‌ها» یکی از این کتاب‌هاست. این کتاب حاصل تلاش جمعی از نویسندگان است که به صورت کارگاهی، در داستان‌هایشان اقدام به خلق دنیای حیوانات با گرایش‌های انسانی کرده‌اند. در این فضای به ظاهر تمثیلی حیوانات با بهره‌گیری از مظاهر تمدن در آثار حضور دارند. آن‌ها به دنبال تلاش‌های مدنی و شکل دادن به جامعه از هم گسیخته خود هستند. او افزود: نویسندگان این کارگاه با تدریس من به مدت چند سال است در موضوعات مختلف به پروژه‌های خلاقه می‌پردازند. همچنین چاپ دوم کتاب «شرح حاشیه» با ویرایش جدید و اصلاحات و اضافات وارد بازار نشر خواهد شد. این کتاب به تحلیل جریان‌های شعری پس از نیما می‌پردازد و نقد بعد از نیما را هم مورد بررسی قرار می‌دهد. شعر هوشنگ ایرانی، موج نو، شعر حجم و شعر گفتار از فصل‌های محوری این کتاب هستند.
آرشیو معرفی کتاب

اطلاعیه شماره 1

به اطلاع تمام شاعران، نویسندگان و مخاطبان سایت ادبی آوانگاردها می رساند که :

آوانگاردها1-150x150

از همراهی شما بسیار سپاسگزاریم.

مهلت ارسال آثار در ۳۱ خردادماه سال جاری پایان یافت. 

در مهلت مقرر بیش از ۱۲۰۰ قطعه شعر برای شرکت در جایزه ادبی ارسال شده است.

نزدیک به ۴۰۰ نفر در جایزه شرکت کرده اند که ۷۰ نفر از آنها شعرشان واجد شرایط ذکر شده در فراخوان نبوده و در داوری شرکت داده نخواهند شد( به این عزیزان دلایل به صورت

ایمیلی اطلاع داده شد).

به زودی داوری مرحله اول آغاز می شود.

با توجه به حجم آثار، تعداد داوران و تلاش هیئت برگزاری آوانگارد، نتایج اولیه در شهریور و نتایج نهایی به احتمال زیاد در مهرماه اعلام خواهد شد.

دبیرخانه جایزه ادیی آوانگاردها

مطالب مشابه...

0 افکار در “اطلاعیه شماره ۱”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آرشیو سایت

بایگانی

تبلیغات