تبلیغات

کتاب روز


«جنگل آدم‌ها»


«جنگل آدم‌ها» و «شرح حاشیه» در نمایشگاه کتاب احمد بیرانوند از عرضه دو کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران توسط نشر روزگار خبر داد. به گزارش خبرنگار ادبیات و کتاب ایسنا، به گفته او، مجموعه داستان «جنگل آدم‌ها» یکی از این کتاب‌هاست. این کتاب حاصل تلاش جمعی از نویسندگان است که به صورت کارگاهی، در داستان‌هایشان اقدام به خلق دنیای حیوانات با گرایش‌های انسانی کرده‌اند. در این فضای به ظاهر تمثیلی حیوانات با بهره‌گیری از مظاهر تمدن در آثار حضور دارند. آن‌ها به دنبال تلاش‌های مدنی و شکل دادن به جامعه از هم گسیخته خود هستند. او افزود: نویسندگان این کارگاه با تدریس من به مدت چند سال است در موضوعات مختلف به پروژه‌های خلاقه می‌پردازند. همچنین چاپ دوم کتاب «شرح حاشیه» با ویرایش جدید و اصلاحات و اضافات وارد بازار نشر خواهد شد. این کتاب به تحلیل جریان‌های شعری پس از نیما می‌پردازد و نقد بعد از نیما را هم مورد بررسی قرار می‌دهد. شعر هوشنگ ایرانی، موج نو، شعر حجم و شعر گفتار از فصل‌های محوری این کتاب هستند.
آرشیو معرفی کتاب

افتتتاح بخش زبان ایتالیایی در سایت/ابوذر کردی

افتتتاح بخش زبان ایتالیایی در سایت/ابوذر کردی

سایت آوانگاردها در جهت تکمیل چارت ترجمه اشعار شاعران جهان، زبان های ایتالیایی، فرانسه و اسپانیولی را در دستور کار خود قرار  داده است.

دبیر بخش زبان ایالیایی را آقای ابوذر کردی به عهده گرفته است.

وی با پرونده ی جوزپه اونگرتی نوشتار این بخش را آغاز نموده است.

مطالب مشابه...

يك ديدگاه “افتتتاح بخش زبان ایتالیایی در سایت/ابوذر کردی”

  1. زانکۆ یاری گفت:

    با عرض سلام. اینجانب زانکۆ یاری، کارشناسی ادبیات انگلیسی، ترجمه های از زبان ایتالیایی به فارسی و کردی را انجام داده ام. لذا در صورت تمایل برای انتشار در این وبسایت لطفا از اینجانب را مطلع بفرمایید. با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آرشیو سایت

بایگانی

تبلیغات