آخرین اخبار و یادداشت ها
کد خبر : 6112
شنبه - 14 اسفند 1395 - 08:58

برگزیدگان جایزه مهرگان علم و ادب معرفی شدند

به گزارش خبرنگار ایسنا، در این مراسم که عصر امروز جمعه ۱۳ اسفندماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد، این جایزه برگزیدگان خود را به شرح زیر معرفی کرد:

در بخش رمان کتاب «چیدن باد» نوشته محمد قاسم‌زاده از نشر «قطره» به عنوان اثر برگزیده لوح و تندیس جایزه مهرگان ادب را دریافت کرد.

همچنین رمان‌ «خوف» نوشته شیوا ارسطویی از نشر روزنه به عنوان نخستین اثر شایسته تقدیر جایزه مهرگان ادب اعلام شد. «کافور پوش» نوشته عالیه عطایی از نشر «ققنوس» هم دیگر اثر شایسته تقدیر معرفی شد.

رمان «پایان خوش ناتمام» نوشته کاوه میرعباسی از نشر «ثالث» نیز دیگر اثر شایسته تقدیر در بخش رمان معرفی شد.

همچنین در بخش مجموعه داستان کوتاه این جایزه مجموعه داستان «سرطان جن» نوشته رامبد خانلری از نشر «آگه» به عنوان برگزیده، لوح و تندیس این بخش را به خود اختصاص داد.

مجموعه داستان «غریبه‌ای زیر درخت نارنج» نوشته کرم رضا تاج مهر از نشر «ثالث» به عنوان اولین مجموعه داستان تحسین شده،‌ مجموعه داستان «پل‌ها» نوشته احمد عبدالفتحی از نشر «چرخ» به عنوان دومین اثر تحسین شده و همچنین مجموعه داستانهای «دوربرگردان» نوشته میثم کیانی از نشر «زاوش» و مجموعه داستان «عکسهای دسته جمعی» نوشته حمید امجد از نشر «نیلا» آثار شایسته تقدیر این دوره از جایزه مهرگان ادب را به خود اختصاص دادند.

photo_2017-03-04مهرگان_08-48-31